погода

Праздники

Праздники Украины


Про нас

 

Офіційною датою створення клубу GarageBYOB (Гараж БІОБ) вважається 18 січня 2008 року, хоча багато активних його учасників спілкувалися і раніше, як завдяки іншим Інтернет – ресурсам, так і в реальному житті. Розпочинав свою діяльність клуб у вигляді форуму за адресою garagebyob.webtalk.ru. Проте з часом можливостей безкоштовного ресурсу MyBB стало явно недостатньо, у зв’язку з чим було прийнято рішення щодо переходу на власний хостінг та нову базу форуму.

 

Саме скорочення „BYOB” перекладається з англійської як „Вечірка, на яку кожен приходить зі своєю пляшкою” . Хтось приносить дорогий вермут, а хтось просте вино, але всіх об’єднує один стіл, спільні інтереси і компанія. Звісно автомобілісти від пляшок далекі, тому в нашому варіанті адаптованим перекладом є „клуб, який об’єднує людей з різними автомобілями”.

 

Це є філософією клубу і відрізняє його від переважної більшості інших подібних організацій, де спілкуються власники машин однієї марки, або навіть моделі. Завдяки цьому клуб є різним за віковим складом, видом діяльності, статтю та іншими факторами, але об’єднує нас взаємоповага, взаємовиручка, любов до автомобілів і рідного міста Рівне.

 

www.garagebyob.com.ua

 

Мы в Facebook

 

 

 

Вхід на форум

 

Find us on Facebook

мы в facebook

Курсы валют

Курс доллара

Курс евро

Авто-Партнери клубу
Быстрый поиск автомобилей
Бізнес-Партнери клубу
Інформаційні партнери та друзі
Статистика
Быстрый поиск автомобилей