погода

Праздники

Праздники Украины


Клуб PDF Печать E-mail

Метою створення Рівненського автомобільного клубу garagebyob.com.ua є об’єднання людей за спільними інтересами, людей, які цікавляться автомобілями, живуть автомобілями, люблять відчуття адреналіну від швидкості, слалому чи просто впевненого і надійного керування.

Значним досягненням клубу є налагодження допомоги одноклубникам при виникненні надзвичайних чи аварійних ситуацій, обмін досвідом по відстоюванні своїх прав в ДАІ чи інших контролюючих організаціях.  В рядах клубу є автоелектрики, механіки, працівники СТО, станцій техогляду, страхових компаній, банків, держустанов, працівники автомагазинів, які завжди можуть дати слушну пораду чи самі прийти на допомогу.

Для любителів драгу та інших видів екстриму, регулярно організовуються змагання з драгрейсингу, слалому та інші заходи. В таких заходах цікаво як приймати участь, так і бути просто вболівальником, кому як більше подобається.

Доброю традицією клубу стало проведення цікавих заходів з виїздом за межі міста – екскурсія в Тараканівський форт, відвідання баз відпочинку в с. Козлин та с. Хотинь та інші. Є приклади клубного святкування весілля та інших радісних подій, турніри по боулінгу,  змагання з пейнтболу, футбольні матчі та футбольні вболівання за збірну...

 

Клуб регулярно займається благодійністю. Не раз надавалася допомога дітям: Рівненському дитячому будинку, дитячому будинку в с. Верба, допомога учасникам інших клубів, яким потрібні були кошти на лікування після ДТП, здача донорської крові для врятування людського життя...

 

Клуб має власний форум, де можуть зареєструватися всі бажаючі, і у випадку активності на форумі, людина вже є частинкою клубу, робить перший крок до повної участі у ньому. Таких людей на сьогодні більше 400. Найбільш активні з них отримують статуси Clubman та Lady і приєднуються до кістяка клубу, приймають участь у прийнятті ключових рішень його життя в спеціальних розділах Сlubman room та Lady room. Саме завдяки їх ентузіазму та коштам існує і розвивається даний інтернет-ресурс, саме вони є опорою клубу. Отримати цей статус може кожен зареєстрований учасник форуму, все що для цього потрібно – здорова активність, взаємоповага та дотримання правил як віртуального, так і життєвого спілкування, адже всі активні члени клубу знайомі між собою і особисто.

 

Запрошуємо спонсорів та партнерів до співпраці.

 

 

Раді бачити вас в нашому клубі!


www.garagebyob.com.ua

 

facebook


 

Вхід на форум

 

Find us on Facebook

мы в facebook

Курсы валют

Курс доллара

Курс евро

Авто-Партнери клубу
Быстрый поиск автомобилей
Бізнес-Партнери клубу
Інформаційні партнери та друзі
Статистика
Быстрый поиск автомобилей